W TYM ROKU SZKOLNYM UTWORZYLIŚMY 6 GRUP PRZEDSZKOLNYCH:

GRUPA MALUSZKÓW -sala nr 28

Jesteśmy najmłodszą grupą w naszym przedszkolu, mamy dopiero 3 latka. Jesteśmy radośni, lubimy wspólne zabawy, śpiewamy nowe piosenki i rysujemy piękne obrazki.

W grupie „Maluchy” pracują panie:

Wychowawczyni: mgr Małgorzta Ponikiewska

Nauczyciele: mgr Katarzyna Płonecka, mgr Agnieszka Fusik, mgr Aleksandra Tomala, p. Dyrektor Bogna Caniboł

Pomoc nauczyciela: p. Joanna P.

GRUPA 3-4 LATKÓW-sala nr 27

Jesteśmy bardzo żywiołową grupą. Lubimy skakać, biegać, tańczyć, śpiewać, jednak największą radość sprawia nam wspólna zabawa. W grupie 3- 4 latków pracują panie i pan:

Wychowawczyni: mgr Karolina Ziarnik

Nauczyciele:mgr Katarzyna Płonecka, p.Dyrektor Bogna Caniboł

Pomoc nauczyciela: p. stażystka: Konrad Pala

GRUPA 4 LATKÓW-sala nr 120

Nasza grupa jest bardzo energiczna i wesoła. Lubimy rysować, bawić się w kącikach tematycznych, na dywanie i przy stolikach. Chętnie spacerujemy i śpiewamy nowe piosenki. Nasza pani to:

Wychowawczyni: mgr Aleksandra Ignacek

GRUPA 4-5 LATKÓW-sala nr 106

To grupa dzieci 4-5 letnich. Bardzo lubimy wszelkie zabawy plastyczne: rysujemy, malujemy, wycinamy,lepimy z plasteliny, wykonujemy formy przestrzenne.

Naszą wychowawczynią jest pani: mgr Beata Kiełkowska

Nauczyciele: mgr Agnieszka Fusik

GRUPA 5-6 LATKÓW-sala nr 101

Wszystkie dzieci uwielbiają wspólne zabawy klockami i samochodami. Chętnie bawimy się na naszym placu zabaw, chodzimy na spacery i lubimy zabawy ruchowe.

Nasze panie to:

Wychowawczyni: mgr Halina Cebula

Nauczyciele: p. Dyrektor Bogna Caniboł, mgr Aleksandra Tomala

GRUPA 5-6 LATKÓW-sala nr 121

Lubimy się bawić, uczyć, poznawać świat. Przestrzegamy zasady dobrego zachowania i znamy „czarodziejskie słowa”.

Lubimy się wspólnie bawić, tańczyć, śpiewać. Chętnie układamy też puzzle i układanki przy stolikach.

W grupie 5-6latki pracują panie:

Wychowawczyni: mgr Ilona Kucharczyk

Nauczyciele: mgr Agnieszka Fusik