Jesteś tutaj:Start / Wydarzenia archiwalne / BAL

BAL

"W KARNAWALE SAME BALE.."

W karnawale, w karnawale

zawsze idziemy na bale.

Każde dziecko duże małe,

lubi bale w karnawale.

Można zmienić się w królewnę,

w królewicza można też,

są cyganki, wróżki, żabki,

jest i batman, jest i jeż.

W dniu 08.02.2016w naszym przedszkolu odbył się bal przebierańców dla wszystkich przedszkolaków. Sala p. Halinki wyglądała bajecznie i kolorowo, przystrojona kolorowymi łańcuchami, serpentynami i balonami. Podczas zabawy przeprowadzono konkursy taneczne, w których dzieci z wielką ochotą brały udział. Bal karnawałowy odbył się w cudownej atmosferze wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy. Dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce przy nowoczesnej muzyce, był również czas „na małe, co nieco”. Dużo radości sprawiły dzieciom przebrania, w jakich wystąpiły na balu. Nie zabrakłoAnny, Elzy, Olafa, Księżniczek, Wróżek, Pszczółek, Biedronek, Motylków, Batmanów, Zorro, Policjantów oraz Kowboi z Dzikiego Zachodu. Taka zabawa odbywa się w naszym przedszkolu co roku i co roku towarzyszą jej niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia szczególnie dla najmłodszych dzieci.