DZIEŃ MARCHEWKI

Dnia 30.10.2015 w naszym przedszkolu po raz kolejny odbył się „Dzień Marchewki”. Już od rana było widać, że nie jest to zwyczajny dzień. W tym dniu kolor pomarańczowy dominował w naszych ubraniach. Rozpoczęliśmy nasze świętowanie od przeczytania listu Pani Marchewki do wszystkich dzieci, która zapraszała ich do różnego rodzaju zajęć. Był quiz, konkursy, zabawy przy piosence „Na marchewki urodziny”. Dzieci uczestniczyły w różnych zabawach ruchowych związanych z marchewką. Następnie każda grupa w swojej sali przygotowywała przysmak z marchewki: pyszne ciasto marchewkowe, soki marchewkowo-jabłuszkowe. Przez cały dzień było w przedszkolu niezwykle wesoło i radośnie. Na koniec każda grupa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcia. Po takiej dawce witamin i dobrej zabawy wszystkie przedszkolaki będą zdrowe, piękne i uśmiechnięte.